مهمترین دلایل انتخاب چرخ پلی اورتان

چرخ پلی اورتان

در این مطلب برای شما خواهیم گفت که چرا باید از چرخ پلی اورتان در مصارف صنعتی استفاده کنیم. این چرخ از محبوب ترین چرخ های تجاری در مصارف صنعتی است، چه برای کارکردهای چرخی(زیر مبل،صندلی و غیره) باشد و چه برای کارکردهای چرخ متحرک. با ما همراه باشید تا از این چرخ بیشتر بدانید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مهمترین ویژگی های چرخ چدنی گردان و انواع آن، به سایت مراجعه نمایید.

چرخ پلی اورتان، چرا؟

دلایل متعددی برای انتخاب و استفاده از این چرخ در مصارف صنعتی و یا وسیله های چرخی، وجود دارد. در این مقاله برای شما می گوییم که چرا چرخ پلی اورتان محبوب است.

کاهش آلودگی صوتی

این چرخ ها در مقایسه با چرخ های فلزی، استیلی و نمونه ها دیگر، صدای کمتری تولید می کنند. پلی اورتان مانند کمک فنر عمل کرده و به حرکت و توقف کمک می کند. این چرخ ها برای حرکت درزمین های ناهموار نیز بسیار مناسب هستند. اگر به جای چرخ های استیلی و فلزی از پلی اورتان استفاده کنید، صدا کاهش پیدا کرده و محیط ساکت تری خواهید داشت.

توانایی تحمل بار زیاد

گاهی نیز از این چرخ ها برای قابلیت تحمل بار زیاد استفاده می شود. پلی اورتان ها می توانند بار زیادی را تحمل کنند و این در حالی است که مزیت های لاستیک ها را نیز داشته و مانند آنها عمل می کنند.

چرخ های پلی اورتان

کاهش سایش و اصطکاک

از دیگر مزیت این چرخ ها می توان به کاهش سایش و اصطکاک کالاها، اشاره کرد. پلی اورتان ها مانند گیره عمل کرده و کمک می کنند تا چرخ های سمت راست بالا نگه داشته شود. این درحالی است که دیگر چرخ ها ممکن است با مشکل کشیده شدن، مواجه شوند. همچنین این پلی اورتان کشش خوبی برای حرکت چرخ ها کرده و کمک می کند تا بار اضافی بر چرخ ها کاهش و وسیله، به راحتی حرکت کند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص چرخ پلی اورتان و دلایل انتخاب آن آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =