چرخ پلی اورتان گردان چه ویژگی هایی دارد

چرخ پلی اورتان گردان

برای دانستن مهمترین و بهترین ویژگی های چرخ پلی اورتان گردان، با ما همراه باشید. در این مطلب می خواهیم برای شما از چگونگی کارکرد این چرخ ها بگوییم. شما همچنین می توانید برای خواندن مطلب چگونه چرخ چدنی مناسب را انتخاب کنیم، به سایت ما مراجعه کنید.

چرخ پلی اورتان گردان چیست؟

چرخ پلی اورتان گردان از اورتان با کیفیت بالا ساخته شده است که بیشتر از لاستیک، بار را تحمل می کند. چرخ پلی اورتان گردان از نوع سخت A95 می باشد. اورتان به صورت شیمیایی به آلومینیوم یا مرکز فولادی چسبانده شده که به راحتی می چرخد. به دلیل مقاومت و کیفیت بالای این چرخ، در بسیاری از تجهیزات و وسیله های مدرسه ای، رستوران، کافه ها، بیمارستان ها، هتل ها و تجهیزات ساختمانی، استفاده می شود.

کارکردها

این چرخ برای استفاده در وسیله هایی که بار متوسط تا سنگین را باید جا به جا کنند، طراحی و تولید شده است. این چرخ ها بر سطوح خیس یا لغزنده کارایی دارد. این چرخ ها مقاوم بوده و با اصطکاک کمی که دارند، مانع از سایش و خراب شدن سطح زمین می شوند.

به دلیل مجهز بودن به وضعیت چرخشی و گردان بودنشان، این چرخ های پلی اورتان برای محیط های ناسازگار بسیار مناسب هستند. چرا که این چرخ ها بر سطوح خونی، آب نمکی، گریسی و روغنی و دیگر مواد شیمیایی همچنان با کیفیت کار کرده و دچار آسیب و خوردگی نمی شوند.

چرخ پلی اورتان

شرایط نگهداری

این چرخ ها دمای -20 درجه تا +170 درجه ی سانتی گراد را می توانند تحمل کنند. همچنین این چرخ ها استاندارد لازم را برای عملکرد مناسب در این دما دارند.

پلی اورتان موجود در این چرخ ها مقاومت لازم را دارد و دچار خش یا شکستگی نمی شود.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی چرخ پلی اورتان گردان برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =