چرخ پلی اورتان از رایج ترین چرخ هایی هستند که در صنایع چرخ سازی استفاده می شوند. چرخ پلی اورتان بسیار مقاوم و سخت بوده و این قابلیت را دارد تا بار و وزن های سنگین را حمل کند. این وزن می تواند تا 11 هزار پوند باشد و با این حال چرخ ها دچار آسیب نشوند. این چرخ ها با استاندارد و حداکثر ظرفیت بار 5000 پوند طراحی و تولید شده اند.

ویژگی های مهم  و کاربردها

چرخ های پلی اورتان با غلبه بر رایج ترین چالش ها در محیط های تولیدی و صنعتی، تولید می شوند. از ویژگی های خوب این محصول می توان به تحمل و مقاومت در برابر گرما و دمای بالا را اشاره کرد. حداکثر دمایی که این چرخ های می توانند تحمل کنند حدود 50 تا 180 درجه ی فارنهایت می باشد.

چرخ های پلی اورتان با کیفیت بالای خود در سطوح مختلف مقاومت نشان داده و به کف زمین نیز آسیب نمی رسانند. چرخ ها در سطوحی با مواد شیمیایی، روغنی، گریسی و پوشیده شده از محلول های شیمیایی دچار آسیب نمی شوند و 100 درصد قابل شستشو و تمیز شدن با بخار هستند.

چرخ های استاندارد از سختی 95A دورومتری برخوردار هستند. این نمونه چرخ به یک هسته ی آلومینیومی یا فولادی با یاتاقان پیوند می یابد تا به طور روان بچرخد. این نتیجه باعث می شود تا این چرخ برای بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها، هتل ها، ساختمان های اداری یا صنعتی با طراحی ایده آل، مناسب باشد.

به دلیل داشتن ویژگی غیر رسانا و همچنین مقاومت در محیط های مرطوب و خیس، مانند استنلس استیل عمل کرده و دچار خوردگی یا زنگ زدگی نمی شود.

همچنین پلی اورتان در محیط های سخت استحکام نشان داده و بر سطوحی که روی آن خون، آب نمک، نمک، گریس، روغن و مواد شیمیایی وجود دارد، خراب نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.