بهترین مدل های چرخ پلی اورتان

پلی اورتان

در مطلب قبلی از دو مدل چرخ پلی اورتان ترمزدار گفتیم و در این مطلب می خواهیم دو نمونه ی دیگر از این چرخ ها را برای شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب بررسی انواع چرخ پلی اورتان ترمزدار به مقاله قبلی سر بزنید.

چرخ پلی اورتان : دو نمونه ی دیگر

چرخ پلی اورتان نمونه های دیگر دارد که عبارتند از :

پلی اورتان بر پلی الفین

این چرخ های پلی اورتان پلی الفین دار، از محبوب ترین چرخ ها به شمار می روند. دلیل این محبوبیت قیمت ارزان و صرفه ی اقتصادی است که دارند. این چرخ ها با ریخته گری ماشینی پلی اورتان بر مغزی پلی الفین، ساخته شده اند. این چرخ ها در نگ های متنوع عرضه شده و می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. همانطور که گفتیم به دلیل صرفه ی اقتصادی این چرخ ها، محبوب ترین و پر فروش ترین نمونه های چرخ های پلی اورتان می باشند. بنابراین اگر فقط به دنبال چرخی با کیفیت معمولی و قیمت مناسب هستید، این چرخ ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

چرخ تمام پلی اورتان

چرخ های تمام پلی اورتان از بهترین و با کیفیت ترین چرخ هایی است که طراحی و تولید شده اند. این نمونه تمامی ویژگی های مثبت، مقاومت، استحکام و گنجایش و ظرفیت بالا را داشته و در نوع خود بی نظیر است. قابلیت شستشوی 100% را دارد و تا مغزی می توان آن را پاک کرد.

چرخ پلی اورتان

از ویژگی های مثبت دیگر این چرخ ها می توان به ضد زنگ، لیز و لغزنده نشدن در اثر گریس، روغن، شوینده ها و محلول های پاک کننده و شیمیایی، خون و غیره اشاره کرد.

این نمونه از چرخ پلی اورتان به مشتری هایی پیشنهاد می شود که کارشان بیشتر مربوط به شستشو و در سطوح لغزنده و خیس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 15 =