بررسی انواع چرخ پلی اورتان ترمزدار

چرخ پلی اورتان ترمزدار

چرخ پلی اورتان ترمزدار در شکل ها و نمونه های متنوع طراحی و تولید می شود. در این بین می توان به چند نمونه ی پر طرفدار از چرخ پلی اورتان ترمزدار اشاره کرد. با ما همراه باشید تا از ویژگی های مهم این چرخ ها آگاه شوید. همچنین پیشتر مطلب بهترین کاربردهای چرخ پلی اورتان چیست، را در بخش مقالات ارائه کردیم. می توانید با مراجعه به بخش مقالات این مطلب را بخوانید.

ویژگی های چرخ پلی اورتان ترمزدار

چرخ پلی اورتان ترمزدار برای کنترل کردن و از پس اجسام سخت برآمدن هنگام قرار دادن بر سطوح مختلف، طراحی شده اند. این چرخ ها به سرامیک، پارکت و سطوح دیگر آسیب نرسانده و با گذشت زمان طولانی، زمین را دچار خدش یا ترک یا آسیب نمی کند.

اندازه ی چرخ ها

چرخ های پلی اورتان در اندازه ها و ابعاد متفاوت طراحی و تولید می شوند. این چرخ ها هنگام حرکت به راحتی و نرمی دور می خورند.

انواع چرخ پلی اورتان

چرخ پلی اورتان بر آهن

این نوع چرخ ها قابلیت بالایی را ارائه می کنند که دیگر چرخ ها چنین ویژگی را ندارند. به خصوص هنگامی که دیامترهای چرخ های بزرگتر در میان باشند. این چرخ ها طی فرآیند ریخته گری شیمیایی پلی اورتان چرخ بر مغزی آهن ریخته گری شده، تولید می شوند و چرخ ها مقاوم و مستحکمی هستند. این نمونه به مشتریانی پیشنهاد می شود که به مقاومت بالای پلی اورتان ها در حمل اجسام سنگین، نیاز دارند.

چرخ پلی اورتان

پلی اورتان بر آلومینیوم

این نمونه چرخ ها از با کیفیت ترین و مرغوب ترین چرخ های پلی اورتان می باشند. با نمونه ی قبلی شباهت زیادی داشته اما به ویژگی های چرخ های قبلی این موارد را نیز باید اضافه کرد: سهولت در حرکت، مقاومت در برابر پوسیدگی و خوردگی. این چرخ ها برای حرکت راحت تر و دوام بیشتر ساخته شده اند.

در مطالب بعدی دو نمونه ی دیگر از چرخ پلی اورتان ترمزدار را به شما معرفی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =