مهمترین ویژگی های چرخ چدنی گردان و انواع آن

چرخ چدنی گردان

در این مطلب بر آن هستیم تا مهمترین ویژگی های چرخ چدنی گردان و انواع این چرخ را برای شما بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب هرآنچه که باید درباره ی چرخ پلی اورتان ترمزدار بدانید، به سایت مراجعه نمایید.

ویژگی های چرخ چدنی گردان

چرخ چدنی گردان فلزی است که متشکل از 2% کربن، و 1-3% سیلیکون می باشد. این چرخ ها از جنس مقاوم و ضد زنگ ساخته شده اند و در انواع و شکل های متفاوت طراحی و تولید شده اند.

انواع چرخ چدنی گردان :

چرخ نیمه استیل:

این چرخ ها از آهن های خاکستری رنگ ساخته شده اند. این چرخ ها در برابر سایش بر زمین مقاوم بوده و فقط به یک تکان کوچک نیاز دارند تا شروع به حرکت کنند. چرخ نیمه استیل برای سایش و کشیده شدن بر زمین های سرامیکی، پارکت، خاکی، قیرگون، آسفالت و غیر آسفالت ساخته شده و مقاومت بالایی در برابر گرما دارد.

چرخ استیل مصنوعی و انعطاف پذیر:

این چرخ ها را برای بارها و محموله هایی که برای جا به جایی در طبقات ساختمان، بسیار بزرگ و زیاد هستند ساخته شده اند. این چرخ ها بدون شکستن و با مقاومت بالا در برابر سایش و گرما می توانند حرکت کنند. این چرخ ها در مقایسه با نمونه های دیگر چرخ چدنی گردان، کیفیت و مقاومت بهتر و بالاتری دارند و می توانند وزن بیشتری را تحمل کنند.

چرخ چدنی

چرخ چدنی گردان با پلی اورتان:

چرخ های پدنی پلی اورتان دار به صورت ماشینی با ضمانت بالا، ارائه شده اند. این چرخ ها کیفیت بالاتری نیسبت به لاستیک داشته ولی مانند چرخ های استیلی دچار آسیب نمی شوند. این چرخ ها بر سطوح روغنی، لغزنده و کثیف نیز کارایی دارد.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی چرخ چدنی گردان نوشته ایم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =